O nas

Własny Zespół Projektantów

Własny Zespół Modelowy​

Terminowe Realizacje

Rozbudowany Park Maszyn

Własny Zespół Projektantów

Dzięki własnemu zespołowi projektantów wnętrz, jesteśmy wstanie stworzyć meble, które będą dopasowane do Ciebie! 

oklejarka

Wykorzystywana jest zazwyczaj w zakładach stolarskich produkujących meble z płyt pilśniowych. Okleiniarka może służyć do oklejania zarówno powierzchni płaskich, jak i elementów krzywoliniowych. Dzięki tej maszynie, powierzchnie mebli stają się gładkie i estetyczne.

FREZOWANIE 5-OSIOWE OBRABIARKĄ CNC

Produkcja elementów o wysokim stopniu skomplikowania może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli istotna jest powtarzalność parametrów oraz zachowanie niskiej tolerancji. Technologia obróbki 5-osiowej umożliwia frezowanie elementu w pięciu płaszczyznach (3 płaszczyzny i 2 osie obrotu) jednocześnie, bez konieczności zmiany położenia elementu. Im bardziej złożoną geometrię mają produkowane części CNC, tym lepiej widać zalety profesjonalnego frezowania 5-osiowego.

Pilarki Formatowe

Pilarki formatowe zaliczają się do podstawowego wyposażenia każdej stolarni. Pozwalają na przecinanie litego drewna, a także płyt wiórowych, laminowanych i fornirowanych w dowolnym kierunku. Szczególną cechą takich maszyn jest wyposażenie ich w specjalny stół formatowy

Prasy do Laminatów i Fornirów

Zastosowanie nowoczesnych pras hydraulicznych do forniru pozwala zapewniać wysokiej jakości elementy fornirowane. Okleinę nakłada się krótko przed prasowaniem, aby uniknąć pęcznienia i pofałdowania powierzchni. Ważny jest również sprawny załadunek, aby zapobiegać wysychaniu kleju przed fornirowaniem.

Lakiernia

W swojej ofercie posiadamy również usługę lakierowania. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje współpracą ze stolarzami z województwa podlaskiego. Korzystamy z lakierów, które charakteryzują się wysoką trwałością. Zapobiegają pękaniu płyt MDF, tworzą dobrze kryjącą, jednolitą powłokę, która pokrywa malowany element.

Dołącz do naszego newslettera, aby być na bieżąco.